Alkoholizm, tytułowa, film, książka, literatura, forum , komentarze  
     Home        Filmy        Książki        Teksty        Forum        Kontakt      
   
   

SERWIS


MOZAIKOFILMY


KSIĄŻKI


TEKSTY
 
Jak pozostać trzeźwym. Zerwanie z nałogiem bez pomocy religii ()
Jak pozostać trzeźwym. Zerwanie z nałogiem bez pomocy religii
tytuł oryginalny
Jak pozostać trzeźwym. Zerwanie z nałogiem bez pomocy religii

autor
James Christopher

rok pierwszego wydania
1988

opis
Książka dostępna w internecie pod tym adresem.

tekst z okładki
OD WYDAWCY
W różnych krajach na całym świecie istnieją różne sposoby rozwiązywania problemów alkoholowych. Na przykład w małej Danii istnieje 20 organizacji i ruchów zajmujących się rozwiązywaniem problemów alkoholowych człowieka.
Wielość sposobów rozwiązywania problemów alkoholowych wynika ze specyfiki tych problemów. Przy bliższej analizie okazuje się, że ten sposób jest dobry, który pomaga danemu człowiekowi, czyli że nie można powiedzieć, że którykolwiek z nich jest niedobry. Można tylko prowadzić rozważania na temat głębokości, czy też szerokości problemu jaki obejmuje każdy sposób lub prowadzić rozważania na temat grup ludzi dla których jest on skuteczny.
Oddając do rąk czytelników niniejszą książkę J. Chrlstophera chcieliśmy przedstawić sposób uzyskiwania trzeźwości, który w Stanach Zjednoczonych dynamicznie się rozwija.
W ciągu 6-ciu lat istnienia organizacji (rok założenia 1986) powstało w Stanach Zjednoczonych ok. 1500 grup pracujących tym sposobem. Mamy nadzieję, że książka ta wzbogaci serwis pracy samopomocowej. W przygotowaniu jest tłumaczenie następnej książki tego samego autora, która wraz z obecną stanowią całość opisową przedstawionego sposobu pracy.
 Komentarze
2014-03-16 09:07:48
Adam
Właśnie zacząłem czytać - jeszcze żadna książka nie zainteresowała mnie tak bardzo jak ta - trzeźwienie we wspólnocie bez Siły Wyższej? - to coś czego szukałem. Więcej napiszę jak przeczytam całość.

 Dodaj komentarz
Twój podpis (imię lub pseudonim):


Treść:


Wpisz poniżej jakie miasto jest stolica Polski?:
   
     
  ALKOHOLIZM :: filmy o alkoholizmie, książki, literatura, teksty AA i terapeutyczne :: komentarze, forum, wyszukiwarka